Wypalanie blach – jak to działa?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi głównie w zakresie obróbki blachy. Oferujemy nasze doradztwo, projektowanie, produkcję i montaż według indywidualnych potrzeb klienta.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku stale poszerzamy zakres naszej oferty. Aktualnie posiadamy wysokiej jakości urządzenia, które pozwalają nam zagwarantować kompleksową realizację oraz najwyższą jakość produktów i usług takich jak wypalanie blach. Oferujemy najnowsze rozwiązania technologiczne firm: TRUMPF, EUROMAC, AMADA.

Współpraca z nami to gwarancja profesjonalnego podejścia do klienta, doświadczenia i rzetelności.

wypalanie blach

Oferujemy laserowe cięcie blachy. Dzięki wycinarce laserowej TRUMPF 3030 gwarantujemy najszybszy i najdokładniejszy proces obróbki blachy z możliwością produkcji serii produkcyjnych sięgających tysięcy sztuk. Cięcie laserem pozwala na wycięcie dowolnego kształtu, gwarantując precyzję i powtarzalność elementów w serii. Staramy się zachować najwyższe standardy jakości.

Wypalanie blach i wykrawanie blachy

Wykrawarka numeryczna EUROMAC BX CNC jest doskonałym uzupełnieniem wycinarki laserowej. Tniemy blachę do 2mm, wykonujemy również przetłoczenia. Oferujemy ekonomiczne wycinanie detali o dużej ilości otworów – perforacja.

Precyzja i profesjonalizm w połączeniu z zastosowaniem odpowiedniego sprzętu i technologii pozwala nam sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów.

EUROMAC BX

Ładunek ogniowy 30 ton
Maksymalna grubość blachy: 2 mm

Gięcie stali

Elementy charakteryzują się dużą precyzją i jakością gięcia. Gięcie odbywa się na podstawie specyfikacji lub rysunków technicznych dostarczonych przez Klienta. Konieczność nadania pożądanego kształtu poprzez wygięcie nie stanowi dla nas problemu. Nasz park maszynowy pozwala na realizację nawet niestandardowych potrzeb i wymagań. Zawsze staramy się maksymalizować zadowolenie klientów, stale poszukując nowych możliwości obróbki.

Plazmowe cięcie blach CNC

Ładunek ogniowy 100 ton
Maksymalna długość gięcia: 3000 mm
Maksymalna wysokość gięcia: 250 mm

Plazmowe cięcie blach cnc

Odpowiednie wykończenie i przygotowanie pod konkretny wymiar to cechy dobrze wykonanego zamówienia. Posiadany park maszynowy pozwala nam na precyzyjną obróbkę wyrobów powstałych w procesie wypalania, wykrawania i gięcia. Plazmowe cięcie blach cnc nadaje produktom pożądanych wymiarów, dbałość o detale i odpowiednie wykończenie to dla nas bardzo ważny element.

Spawalniczy

Spawamy blachy i konstrukcje stalowe. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, niezbędny sprzęt, a przede wszystkim doświadczenie pozwalające na spawanie nawet najbardziej skomplikowanych elementów i konstrukcji.

Metoda MIG-a
Maksymalna siła: 400 A