Typowe oznaki, że potrzebujesz usług szambiarskich

Twój system septyczny zawiera wiele elementów, które pomagają pozbyć się odpadów. Każdy z tych elementów wymaga szczególnej konserwacji i uwagi, aby zapewnić ich prawidłowe działanie. Jednym z tych elementów jest stacja podnoszenia, która pomaga transportować odpady z szamba na pole kanalizacyjne. Jeśli działa nieprawidłowo lub jest w inny sposób uszkodzony, będziesz potrzebować profesjonalnej obsługi stacji wyciągu, aby przywrócić ją do pracy.

Oto kilka typowych znaków, na które należy zwrócić uwagę, wskazujących na potrzebę skorzystania z profesjonalnych usług stacji wyciągów:

  • Nikt nie chce mieć do czynienia z wyciekającymi ściekami na swoim podwórku lub posesji z szamba. Jeśli zauważyłeś wyciek ścieków na swojej posesji, może to oznaczać problem z przepompownią.
  • Nieprzyjemny zapach. Jeśli czujesz zapach produktów odpadowych, oznacza to, że nie są one odpowiednio zawarte w twoim systemie septycznym. Jedna z możliwych przyczyn tego zapachu może być związana z przepompownią, spowodowana potencjalnie wadliwymi lub zatkanymi pompami.
  • Powolny drenaż. Nagromadzenie szlamu i chodaków może być katastrofalne w skutkach dla Twojej przepompowni i prowadzić do innych problemów związanych z szambo. Jeśli zauważysz powolny odpływ w zlewie, prysznicu lub wannie, nie usuwaj go na bok, ponieważ możesz mieć problemy z windą.

Wiemy, jak radzić sobie z problemami ze stacjami wyciągów. Jeśli Twój system septyczny nie działa tak, jak powinien, skontaktuj się z nami i zapytaj o nasze usługi w zakresie przepompowni . Możemy rzucić okiem i dowiedzieć się, na czym polega problem, więc nie musisz się już martwić o wadliwe szamba.

Dodaj komentarz