Jaki jest topowy zestaw do brody dla mężczyzny?

Wszyscy eksperci zgadzają się, że jeśli chcesz mieć szczotkę z włosiem z dzika, to najlepszą opcją jest wybranie tej wykonanej z najlepszego materiału. „Siła i tekstura włosia dzika pomoże rozprowadzić olej w brodzie” – mówi Roman, który zauważa również, jak mniejszy uchwyt kartacza Zew pozwala na większą kontrolę podczas stylizacji niż robią to większe odpowiedniki (i są one również przystępne cenowo!). Fryzjer Patryk Różewski uwielbia ich produkty, ponieważ są wysokiej jakości, ale nie mają wygórowanej ceny – jak dla niego to sytuacja win/win!

Kartacze i szczotki do brody

Roman uwielbia ergonomię tej szczotki do brody, która sprawia, że łatwo się ją trzyma i używa. Mówi też, że jej ustawione pod kątem włosie jest „stworzone do przesuwania się po włosach”, co jest idealne, jeśli masz krótki zarost, tak jak on!

zestawy do brody

Jaki najlepszy zestaw do brody?

Kolejne dwa najpopularniejsze produkty wśród profesjonalistów to produkty firmy Zew: ich przystępna cena w połączeniu z wysoką jakością sprawiły, że były bardzo atrakcyjną opcją w naszych badaniach – ale w grę wchodzi tu coś więcej niż tylko koszt; różni mężczyźni preferują różne odczucia podczas pielęgnacji (miękkie vs twarde). Najlepszym produktem jaki możesz sobie sprezentować będzie zestaw do brody z pakietu brodacza od firmy Zew. Jednak to, który rodzaj najbardziej odpowiada TWOIM preferencjom, będzie ostatecznie zależało od rodzaju/wielkości włosków na twarzy, które starają się uzyskać.

Zestawy do brody

Wybór odpowiedniej szczotki do brody będzie zależał od grubości i obfitości włosów. W przypadku krótkiej lub cienkiej twarzy wybierz szczotkę do brody o owalnym kształcie z delikatnymi końcówkami, taką jak ta z Zew, którą poleca Roman, ponieważ może ona stymulować wzrost zarówno dłuższych włosów na twarzy, jak i tych, które są dobrze ułożone! Jeśli zastanawiasz się czy naprawdę trzeba się przejmować wyborem rodzaju szczotki przy stylizacji długich włosów? Gregory Rak mówi: „Szczotkowanie brody zawsze pomaga”, więc nawet wielcy faceci powinni rozważyć użycie szczotki do brody, ponieważ usuwa ona martwe komórki skóry, pomagając jednocześnie promować żywe, co może prowadzić do gładszej cery – zwłaszcza w tych gorących letnich miesiącach. Takie kartacze do brody leżą idealnie w parze z kosmetyczkami oraz olejami do brody, które wciera się w brodę. Doskonale dobrane zestawy do brody znajdziesz na stronie TwójBarber.pl.

zestaw do brody

Kartacze do brody

Wszyscy eksperci zgodzili się, że do pielęgnacji włosów na twarzy najlepsza jest szczotka do brody z włosiem z dzika. Jednak dostępne są również szczotki zawierające materiał syntetyczny, które mogą być używane przez wegan lub osoby o wrażliwej skórze! Dla przystępnej opcji ten miękki „wojskowy” styl narzędzia barbera może po prostu zrobić to, czego potrzebujesz – w mniej niż dziesięć dolarów USD punkt cenowy (bargain basement)!

To może być dobra opcja dla tych, którzy mają krótszy zarost i chcą uniknąć dyskomfortu związanego z uchwytami. Miękkie włosie nie rani twarzy podczas szczotkowania, mówi Roman – i podoba mu się, jak wydajna jest duża główka szczotki!

Dodaj komentarz