Jak ważne jest oklejanie szyb Poznań?

Sian Berry, były współprzewodniczący Partii Zielonych Anglii i Walii oraz obecny członek Zgromadzenia Londyńskiego, chce rozprawić się z reklamami kryptograficznymi w transporcie publicznym.

Oklejanie szyb Poznań

Zgodnie z niedzielnym postem na Twitterze, Berry powiedziała, że ​​zaleci burmistrzowi Londynu, Sadiqowi Khanowi, zakazanie wszelkiej reklamy kryptograficznej w miejskiej sieci transportowej, w tym w wielu usługach kolejowych i autobusowych. Wezwanie członka zgromadzenia do działania następuje po symbolicznym projekcie Floki Inu, który ogłosił, że przeprowadzi „całkowity atak na londyński system transportu publicznego” za pomocą plakatów w podziemnych pociągach i autobusach.

„Tam, gdzie reklama mówi „to jest całkowicie nieuregulowane, możesz stracić wszystkie swoje pieniądze”, powinni byli się zastanowić” – powiedział Berry w wywiadzie dla Guardiana. „Uważam, że reklamy kryptowalut nie powinny pojawiać się w sieci. Są nieetyczne”.

Stolica Wielkiej Brytanii nie jest obca reklamom kryptograficznym, będąc domem dla wielu giełd i projektów. Tokeny, w tym HEX Richarda Hearta, wcześniej kierowały reklamy do miasta w gazetach, środkach transportu publicznego, a nawet podczas wydarzeń sportowych. W zeszłym roku Binance pokrył miasto reklamami przed uruchomieniem swojego oddziału w Wielkiej Brytanii.

Montaż reklam Poznań

Chociaż wiele z tych kampanii przebiegało bez incydentów, obawy Berry’ego wydają się koncentrować na możliwych schematach typu „pompuj i zrzuć”, w których reklama projektu może potencjalnie spowodować, że duża liczba londyńczyków kupi tokeny, a tylko kilku inwestorów zyska na tym sprzedawać swoje udziały, gdy cena rośnie. Brytyjski Urząd ds. Standardów Reklamowych zablokował kampanię giełdy kryptowalut Luno w maju, twierdząc, że oświadczenie firmy „czas na zakup” w reklamach może sprawiać wrażenie, że inwestowanie w Bitcoin było „proste i dostępne”. Wiele firm musiało wstrzymać swoje oklejanie szyb Poznań.

„Chcę wyczyścić reklamy w metrze na różne sposoby, w tym usunąć reklamy samochodów i linii lotniczych” – powiedział Berry. „Ryzykowne produkty finansowe, takie jak hazard, są częścią tej polityki. Nie chcę od razu zakazać kryptowalut i nie mam do tego uprawnień”.

Montowanie reklam Poznań

Berry dodała, że ​​nie celowała specjalnie w Floki w dążeniu do tej rozprawy, ale raczej w ramach jednej z trzech kryptograficznych kampanii reklamowych w Londynie. Zauważyła jednak, że członkowie Armii Floki – tj. zwolennicy tokena w sieciach społecznościowych – zasypali ją wiadomościami, „co sprawia, że ​​wygląda to bardziej jak kult niż oszustwo”.

W przypadku Flokiego wydaje się, że reklamy przyczyniają się do wzrostu ceny tokena. Według danych CoinMarketCap, cena tokena wzrosła o ponad 500% między 26 października a 4 listopada, kiedy to osiągnęła rekordowy poziom 0,0003406 USD.

Dodaj komentarz